Do pobrania


Prezentujemy Państwu nowy cennik reklamowy lidera innowacji w wentylacji, firmy BERLÜF.

Otwórz cennik Pobierz cennik
Centrala wentylacyjna (rekuperator) PRAUZER

Centrala wentylacyjna (rekuperator) PRAUZER

W centrali Prauzer, oprócz standardowych filtrów, w celu zachowania podwyższonej czystości zastosowana została powłoka zawierająca nanocząsteczki srebra. Pozwala to zminimalizować szansę rozwoju drobnoustrojów we wnętrzu centrali. Co w sposób bezpośredni przekłada się na jakość powietrza w wentylowanych pomieszczeniach.

więcej informacji
Centrala wentylacyjna (rekuperator) SELEN II

Centrala wentylacyjna (rekuperator) SELEN II

Konstruktorzy BERLUF zmodernizowali centralę SELEN 500, 800, dzięki czemu w ofercie dostępna jest druga generacja SELEN II. Alternatywnie dla dotychczasowego sterownika istnieje możliwość wyposażenia centrali w sterownik ERC-20, który oprócz rozszerzenia możliwości współpracy centrali z dodatkowymi chłodnicami i nagrzewnicami, daje również możliwość kontroli jej działania za pośrednictwem smartfonów lub dedykowanej strony internetowej.

Urządzenie wentylacyjne zaprojektowane z myślą o komforcie. Wszystkie elementy dostarczane z centralą wentylacyjną zostały zoptymalizowane by zapewnić najwyższą możliwą jakość powietrza, którym oddychamy. Uzyskane jest to dzięki zastosowaniu trzech hybrydowych wymienników ciepła, charakteryzujących się dużą sprawnością odzysku ciepła oraz wysokiej klasy filtrów powietrza zapewniających czyste powietrze.

Centrala wentylacyjna Selen II występuje w dwóch wersjach konstrukcyjnych: podwieszanej oraz leżącej.

więcej informacji
Centrala wentylacyjna (rekuperator) SPARTAN

Centrala wentylacyjna (rekuperator) SPARTAN

Centrala wentylacyjna Spartan to innowacyjny produkt Berlüf – łączy ze sobą małe gabaryty oraz doskonałe parametry techniczne. Rozmiar centrali umożliwia montaż w niewielkiej przestrzeni, np. sufitu podwieszanego. Urządzenie charakteryzuje nowoczesny design, przystępna cena oraz wysoka wydajność. Produkt stanowi doskonałe rozwiązanie do wentylacji pomieszczeń i odzysku ciepła w mieszkaniach, domach oraz budynkach użyteczności publicznej.

więcej informacji
Centrala wentylacyjna (rekuperator) DAYTONA

Centrala wentylacyjna (rekuperator) DAYTONA

Jest urządzaniem dedykowanym do pomieszczeń użyteczności zarówno publicznej jak i mieszkalnej. Zadaniem centrali jest doprowadzenie powietrza świeżego z zewnątrz oraz odprowadzeniem zużytego z pomieszczeń przy jednoczesnym odzysku energii cieplnej. Centrala charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem odzysku ciepła do 95%. Ruchome króćce pozwalają na poziomą lub pionową instalację przewodów wentylacyjnych.

więcej informacji