Filtr węglowy MAGNUM do rekuperacji – wsparcie dla naszych płuc

Co daje filtr powietrza?

Truizmem byłoby informowanie, że filtr filtruje. Jednak czasy nasilających się chorób, w tym alergie o różnym podłożu, jak i kolejne fale zachorowań, skłaniają do pochylenia się, kolejny raz, nad zagadnieniem oczyszczania powietrza. Oczyść powietrze, zadbaj o swoje zdrowie.

Jakość wdychanego powietrza nie zależy ode mnie

To proste stwierdzenie nomen omen oczyszcza nas od wszelkiej odpowiedzialności i jednocześnie skutecznie zanieczyszcza.
Jakość wdychanego powietrza to mimo zakorzenionych schematów myślowych, indywidualny wybór. Można już przecież korzystać ze wszelkich dobrodziejstw rekuperacji z wielopoziomową filtracją powietrza. Wystarczy zastosować przełomowe centrale wentylacyjne BERLUF.

Co jednak w wypadku, gdy system wentylacyjny już jest zainstalowany, a nie możemy, z różnych powodów, pozwolić sobie na wymianę rekuperatora? Albo instalujemy właśnie centralę, której filtracja powietrza nas nie satysfakcjonuje? Co wtedy? Oczyszczacz zajmujący miejsce w sypialni czy salonie? Rezygnacja z oczyszczonego powietrza i dobrego zdrowia?

Nie! Nadal mamy przed sobą świetny wybór.

Dodatkowy filtr w kanałach wentylacyjnych

Montaż kolejnego elementu w instalacji może nieco przerażać. Jednak warto wziąć byka za rogi. Przelotowy filtr węglowy MAGNUM od BERLUF to uniwersalny filtr, który z powodzeniem możemy zastosować w nowo projektowanej, ale również w istniejącej instalacji wentylacyjnej.

Filtr jest dostępny w trzech średnicach, z łatwością wybierzemy odpowiednie dla siebie rozwiązanie.
MAGNUM montuje się za rekuperatorem. Filtr przelotowy MAGNUM nie wpływa ujemnie na charakterystykę pracy centrali. Wpływa za to wydajnie na podniesienie jakości powietrza we wnętrzach.

Filtr węglowy MAGNUM – niebagatelne wsparcie dla naszych płuc

Filtr przelotowy MAGNUM to jakby kilka standardowych filtrów węglowych w jednym produkcie.

Autorska i opatentowana technologia DOUBLE FLOW w MAGNUM od BERLUF pozwala na dwukrotnie większą niż w analogicznych, innych filtrach węglowych, wydajność. Pionierskie rozwiązanie konstrukcyjne wnętrza filtra powoduje niezwykle wydajną filtrację powietrza.

Użyty do wypełnienia filtra węgiel CTC 80 charakteryzuje się najwyższymi parametrami węgla aktywnego pod względem absorpcji zanieczyszczeń. Skutkuje to najwyższą możliwą redukcją zanieczyszczeń.

Filtr przelotowy Magnum 99% skuteczność

MAGNUM to aż 99% skuteczności w walce z benzenami, lotnymi związkami organicznymi, zarodnikami pleśni, dymem, oparami, niechcianymi zapachami.
MAGNUM
dosłownie pochłania z przepływającego przez niego powietrza wszelakie zapachy, lotne związki organiczne.

MAGNUM od BERLUF to niezaprzeczalnie najwydajniejszy i najskuteczniejszy filtr węglowy na rynku. Z MAGNUM jakość powietrza we wnętrzach zachwyci świeżością.

Filtr MAGNUM wspaniale sprawdzi się w systemie wentylacyjnym z rekuperatorem BERLUF PRAUZER POWER czy na przykład BERLUF SPARTAN.

System rekuperacji uzupełniony o filtr przelotowy MAGNUM pomoże realnie wpłynąć na stan zdrowia – pozbyć się alergii, uciążliwych bólów głowy, senności, zmęczenia.

MAGNUM od BERLUF – TWOJE skuteczne MAGNUM w pojedynku z ALERGIĄ!

Zapoznaj się z szeroką ofertą Berlüf

Zobacz inne artykuły

13 września 2023

Oczyszczanie powietrza w domu – mądry wybór

Jakość powietrza w Polsce nie należy do najlepszych. Jednak nie tylko stan powietrza w wielu miastach wydatnie przyczyniają się do zachorowań i […]

31 sierpnia 2023

Z zapisków instalatora – poczuj MATRIXa.

Kolejna instalacja. Że też każdy musi budować po swojemu. Kupują projekt domu i ciągle coś zmieniają. A to okno na lewo, a […]

6 września 2023

Constant flow w rekuperacji

Co to jest Constant Flow? Jak działa Constant Flow? Skąd się biorą różnice ciśnień w systemie wentylacji mechanicznej? W czasie użytkowania systemy […]

6 lipca 2023

Najnowsze technologie w urządzeniach Berlüf

Nanosilver Technology We wszystkich urządzeniach BERLÜF standardem są filtry pokryte nanocząsteczkami srebra. Im lepszy filtr tym mniej problemów w przyszłości. Kładziemy duży […]